RV trading cz, s.r.o.


velkoobchod se stavebními doplňky


maloobchod, vzorkovna, výdejna E-SHOPu


252 19 Chrášťany u Prahy, Za tratí 235


POZOR - PŘESTĚHOVÁNO


od 22.3.2021 nás najdete v Chrášťanech u Prahy - pro více informací klikněte zde

Nabídka zboží

Nabízíme vám kvalitní zboží vlastní výroby nebo od tuzemských dodavatelů a renomovaných výrobců z Itálie.

Při osobním odběru si můžete vychutnat dobrou italskou kávu.

Při objednávce nad 3000 Kč včetně DPH se můžete těšit na dopravu ZDARMA.

Hlavní nabídka - Podstavce, terče, podložky

pod dlažbu

Terče pod dlažbu a výškově stavitelné podstavce pod dlažbu jsou ideálním řešením pro suchou pokládku dlažby na terasách, střechách nebo balkonech. Použitím terčů pod dlažbu odpadá riziko odmrzání a praskání dlažby, podkladní vrstvy jsou kdykoli přístupné, je zajištěn rychlý odtok vody a vyrovnání výškových rozdílů i spádu.

U nás si můžete vybrat z jednoduchých pevných terčů pod dlažbu KLASIK, které vyrábíme v Čechách nebo výškově stavitelných podstavců RAPID, HERKULES či PRAKTIK. Zvolit si můžete pevné nebo kyvné hlavy, různé šířky spár i další příslušenství. Udělejte si krásnou terasu, práce s našimi výrobky vás bude bavit.

terče s pevnou výškou

terče s pevnou výškou

Jednoduché plastové terče KLASIK můžete položit samostatně, skládat na sebe nebo kombinovat s vyrovnávacími podložkami tl. 1 a 3 mm. Snadno a levně můžete vyrovnat výškové rozdíly od 15 do 300 mm. Kromě plastových terčů pod dlažbu můžete použít také gumové, které lze stohovat jen některé.

stavitelné podstavce - rovné

stavitelné podstavce - rovné

Výškově stavitelné podstavce pod dlažbu s pevnou rovnou hlavou umožňují pokládku dlažby s plynulým nastavením výšky podstavců již od 10 mm. U podstavců pod dlažbu RAPID nastavujete výšku rektifikační maticí, u podstavců HERCULES a PRAKTIK regulačním klíčem klidně i po pokládce dlažby. Pro vyrovnání spádu podkladu jsou k dispozici vyrovnávací spádové podložky.

stavitelné podstavce - samonivelační

stavitelné podstavce - samonivelační

Výškově stavitelné podstavce pro dlažbu, někdy také nazývané rektifikační terče, osazené kyvnou hlavou umožňující vyrovnání spádu v podkladu v rozsahu 0-5%. Vyberte si systém rektifikačních podstavců RAPID level; kdykoliv klíčem regulovatelné velmi kvalitní podstavce HERCULES nebo extrémně únosné výškově stavitelné podstavce PRAKTIK. Je na vás, co se vám hodí a líbí.

doplňky pro pokládku dlažby

doplňky pro pokládku dlažby

Netahejte se s těžkou dlažbou, když si můžete pořídit držák. Nehledejte staré triko na obalení kladívka, když si u nás můžete koupit gumovou paličku.

S kvalitním nářadím je práce vždy příjemnější a lepší. Aby se vám s dlažbou nejen na terasách pracovalo dobře, nabízíme vám držáky i různé gumové paličky a palice.

nivelační klínky a podložky TAK LEVEL

nivelační klínky a podložky TAK LEVEL

Plastové klíny opatřené protiskluzovými vroubky vám umožní podložit, vyrovnat nebo zajistit proti nechtěnému pohybu nejen dlažbu, ale rozličné výrobky ve stavebnictví, na zahradě nebo v domácnosti. Naše rovné plastové podložky oceníte také třeba při montáži oken, dveří nebo podložení houpajícího se stolu. Vybrat si můžete klínky nebo podložky balené samostatně nebo v praktické sadě.

Klínky TAK LEVEL mají praktické žebrování, lze je půlit a vzájemně kombinovat. Výška klínků je od 0 do 15 mm, resp. od 0 do 26 mm. Podložky mají pevnou výšku 2, 3 a 5 mm. Každý klínek má zajišťovací prolisy, takže je můžete libovolně kombinovat a skládat na sebe. Každá výška má jinou barvu, takže se vám budou destičky dobře hledat i počítat.

Přečtěte si články

seznam všech článků

Gumové nebo plastové terče?
(s přehledem výrobků dle spáry)

Jak vybrat gajgr pro hranatý svod

Dřevěná terasa rychle a jednoduše

Zelená střecha rychle a jednoduše

Aktuality

13.6.2022 - Nové podstavce HERCULES

Moderní podstavce umožňující snadné nastavení výšky pomocí regulačního klíče a automatické vyrovnání spádu pokladu v rozsahu 0-5%. Podstavce HERCULES jsou vhodné pro pokládku dlažby s rozsahem vyrovnání výškových rozdílů 25 až 750 mm.

19.5.2022 - Mosazné rozvory, olivy a půlolivy - doprodej skladových zásob

Pro mosazné rozvory, olivy a půlolivy jsme nastavili slevu 40% (někde i výrazně vyšší) a to ve všech povrchových úpravách - leštěná a lakovaná mosaz, pochromovaná mosaz a pobronzovaná mosaz.

26.4.2022 - Klínky a podložky

Plastové klínky a podložky pro různé typy použití - například montáž oken, dveří, terasových profilů apod. K dispozici jsou v plastovém boxu nebo jednotlivě.

Zobrazit aktuality z vybraného roku:

2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002