RV trading cz, s.r.o.

velkoobchod se stavebními doplňky

252 19 Chrášťany u Prahy, Za tratí 235

maloobchod, vzorkovna, výdejna E-SHOPu

POZOR - PŘESTĚHOVÁNO

od 22.3.2021 nás najdete v Chrášťanech u Prahy - pro více informací klikněte zde

305 - ochrana proti ptákům

[Hlavní stránka]

Ceník: [hroty proti usedání ptáků] [větrací hřebeny]

Použití hrotů proti usedání ptáků

Máte-li problém s častým čištěním římsy nebo fasády, použijte tyto ochranné prvky. Zabráníte tak přistávání ptáků (většinou holubů) na římsách. Ochranný prvek nainstalujte tak, aby hroty směřovaly vzhůru. Tím docílíte toho, že ptáci nemohou v tomto místě přistát. Chcete-li zabránit ptákům ve stavění hnízd, instalujte ochranný prvek na zeď tak, aby hroty směřovaly vodorovně.

Model 1671 nemá ochranu proti UV záření, proto jej doporučujeme použít pouze na místech, kam svítí slunce jen po ránu nebo pozdě večer.

Modelům 1672 a 1673 UV záření nevadí a proto je můžete bez obav použít i na místech, kam se slunce opírá i v poledne.

Pokud chcete zabránit například vlaštovkám ve stavění hnízda (obvykle staví hnízdo v rohu mezi střechou a zdí domu), požijte tento prvek opět tak, aby zabránil jejich přistávání. To znamená, že trny budou směřovat do prostoru, odkud ptáci přilétají - tedy vodorovně.


1671 - ochrana trámů a říms proti usedání ptáků - materiál PVC (délka 50 cm)


1672 - ochrana trámů a říms proti usedání ptáků - polykarbonátová destička s nerezovými dráty (délka 50 cm)


1673 ochrana trámů a říms proti usedání ptáků - materiál ocelová destička s nerezovými dráty (délka 100 cm)

Větrací hřebeny pod střešní krytinou proti ptákům

Pokud potřebujete zabránit ptákům v přístupu pod střešní krytinu větrací mezerou, použijte střešní větrací hřeben. Nabízíme odstín černý nebo cihlový a různé velikosti.


1650 - střešní větrací hřeben

Montáž

Nejste-li si jisti s montáží, svěřte ji raději profesionálům. Zejména v případě potřeby použití montážní plošiny nebo pomocí horolezecké techniky.

Připevnění

Ochranné prvky jsou opatřeny otvory pro připevnění. Pokud máte římsu oplechovanou, nedělejte otvory do plechu. Pro lepení hrotového systému použijte například průhledný stále pružný silikonový tmel SILIRUB2, který je neutrální a nenarušuje podklad. Povrch na který se bude systém instalovat musí být důkladně očištěný (špachtlí a drátěným kartáčem) od prachu a ptačího trusu a musí být suchý. Teplota pro aplikaci silikonového tmelu je 5°C a více. Uvedený tmel je vhodný pro lepení na většinu stavebních materiálů. Tam, kde by nebyla jistota kvalitního přilnutí použijte podkladový nátěr - primer. Pro ošetření velmi exponovaných ploch použijte více prvků vedle sebe. Plochu je vždy nutné ošetřit v celé délce a šířce! U ploch méně exponovaných může být ošetřena pouze náletová hrana, tak aby nedocházelo ke znečištění fasády pod touto hranou.

Vážení zákazníci, Výdejní místo našeho e-shopu zůstává nadále otevřeno! Jsme tu pro vás. Samozřejmostí je také možnost bezkontaktního doručení až k vám domů.

Vážení zákazníci, od 19.10.2020 u nás dochází k organizačním změnám. V naší činnosti pokračujeme pod hlavičkou společnosti RV trading cz, s.r.o. Jejím jménem jedná Ing. Michal Matějček a společně s kolegy Radkem Říhou, Danielem Hruškou a Sašou Ananitchem vám jsme nadále plně k dispozici. Více podrobností o našem týmu naleznete v kontaktech.

Přečtěte si články

Zelená střecha rychle a jednoduše

Dřevěná terasa rychle a jednoduše

Aktuality

5.10.2020 - Doprodali jsme přívěšky na klíče

Právě jsme doprodali poslední přívěšky na klíče a tomuto sortimentu se již nebudeme věnovat.

5.8.2020 - Nový článek - zelená střecha rychle a jednoduše

Na střeše můžete mít zeminu s rostlinami, ale je třeba se postarat o odvedení přebytečné vody.

22.5.2020 - Nové podstavce RAPID MAX

Od května 2020 máme skladem také podstavce RAPID MAX, takže nyní se dostanete se čtyřmi podstavci a bez použití nástavců do výšky 18 až 220 mm. Původní podstavce RAPID a nástavce máme i nadále v nabídce jako druhou variantu.

23.3.2020 - Nové opatření proti šíření koronaviru v Itálii

Protože většina našeho sortimentu tvoří zboží z Itálie, sdělujeme Vám, že od 23.3.2020 do 3.4.2020 je v Itálii pozastavena činnost všech průmyslových a komerčních provozů. Výroba zboží, které máme u výrobců objednané, se zřejmě zpozdí o těchto 12 dnů.

23.3.2020 - Opatření proti šíření koronaviru v naší provozovně

Dokud nám nezakážou pracovat, budeme i nadále vyřizovat všechny objednávky. Těm odběratelům, kterým běžně zboží zavážíme, nyní posláme zásilky s využitím přepravních služeb PPL a TOPTRANS. Osobní odběr je možný s tímto omezením: Vstup do provozovny je zakázán. Zákazník vybavený minimálně rouškou zazvoní na zvonek, sdělí objednávku a zboží mu připravíme před provozovnou. Kdo u nás nenakupuje na převodní příkaz může platit hotově nebo kartou.

Zobrazit aktuality podle roku:

2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002